Partneři

Rodenstock

Průkopník a inovátor lepšího vidění od roku 1877.
Již 140 let chápe vidění jako složitý celek a jako výrobce brýlových čoček a brýlových obrub zdokonaluje preciznost výroby i materiály.

www.rodenstock.cz

Optika Čivice

Optika Čivice je ryze česká firma, která na trhu působí od roku 2002. Je dynamicky se rozvíjející se společností, která si rychle získala a stále upevňuje kredit jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů brýlové optiky v České republice.

www.optikacivice.cz

Ortoptika EVAM

Provádí ortoptické rozbory, ortoptická a pleoptická cvičení jakož i konzervativní léčbu šilhání (strabismu) pacientům všech věkových kategorií od nejranějšího věku ( několika týdnů) až k seniorům. Samozřejmě vždy spolupracuje s oftalmologem. Služby jsou hrazeny zdravotníni pojišťovnami.

www.ortoptika.eu

B&S Optik

Firma Petr Kazda – Breitfeld & Schliekert funguje jako rodinná firma působící na trhu v České republice již od roku 2000. Vznikla jako mateřská firma Breitfeld & Schliekert GmbH, která působí se svým trhem po celém světě. Je výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

www.bsoptik.cz

Videriz – Amblyz

Elektronický oční okluzor
Brýle Amblyz™ představují zcela nový přístup k okluzi oka. Elektronické zařízení ve tvaru brýlí se snadno používá, je pohodlné a vhodné pro děti ve věku 3–7 let.

www.videris.cz